Jesteśmy na Google+
Google+

Drabiny pionowe ewakuacyjne mocowane na stałe

W tej kategorii proponujemy drabiny pionowe ewakuacyjne mocowane na stałe, które pełnią funkcję wejścia lub zejścia zewnętrznego. Według przepisów prawa, hale produkcyjne, przestrzenie magazynowe, kominy, budynki mieszkalne czy inne specjalne konstrukcje muszą być w nie wyposażone.

Do wykonania oferowanych artykułów zostały użyte najwyższej jakości surowce, co przekłada się na ich trwałość i niezawodność eksploatacji. Drabiny pionowe ewakuacyjne mocowane na stałe produkowane są ze stali ocynkowanej, stali malowanej metodą proszkową według wymagań klienta oraz z naturalnego aluminium. Jednak niezależnie od rodzaju surowca i zastosowanej metody obróbki gwarantujemy wysoką odporność na wilgoć, niekorzystne warunki atmosferyczne oraz korozję.

Na użyteczność drabin wpływa jakość wykorzystanych do budowy elementów, ale także zastosowanie rozwiązań dodatkowo podnoszących komfort i bezpieczeństwo użytkowania. W tym celu zastosowano ochronne pałąki wraz z zabezpieczeniem oraz podest zejścia z barierkami. Ponadto możliwe jest zamontowanie drabiny z podestem spoczynkowym oraz bez takiego udogodnienia, jednak w tym drugim przypadku jej długość nie może być większa niż 10 metrów.

MJT - dystrybutor drabin pionowych

Do zamontowania drabiny pionowej ewakuacyjnej mocowanej na stałe konieczne jest użycie trwałych i wytrzymałych łączników do ściany, które zapewniają solidne i stabilne przytwierdzenie, co automatycznie przekłada się na poziom bezpieczeństwa całej konstrukcji. Wraz z elementami montażowymi dostępnymi w różnych długościach dostarczamy także komplet kotew z możliwości ich dostosowania do indywidualnych potrzeb.

Wszystkie nasze produkty są objęte Deklaracją Zgodności i spełniają regulacje dotyczące parametrów pionowych drabin ewakuacyjnych mocowanych na stałe. Aby zaspokoić potrzeby wszystkich klientów, specjalizujemy się również w budowie niestandardowych systemów na zlecenie zamawiającego. Zapraszamy do składania zamówień każdego, kogo interesują wysokiej jakości drabiny.

Copyright © 2014-2021 MJT