Jesteśmy na Google+
Google+

Drabiny przystawne

W naszym sklepie sprzedajemy wysokiej jakości drabiny przystawne o szerokim, uniwersalnym zastosowaniu zarówno w domu, jak i miejscu pracy. Ten nieskomplikowane, ale bardzo przydatne narzędzie ułatwia dostawanie się na większe wysokości, zwiększając przy tym bezpieczeństwo realizacji różnych prac. Dostępne w naszej ofercie produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów, solidne i przy tym cechujące się wyjątkową lekkością.

Najważniejszą zaletą drabin przystawnych jest fakt, że gwarantują dobrą stabilność, a co za tym idzie - bezpieczeństwo użytkowania. Ponieważ są bardzo lekkie, cechują się doskonałą mobilnościąe - można je wygodnie przenosić z miejsca na miejsce. Ponieważ oferujemy wyroby wyprodukowane z wytrzymałych i mocnych materiałów, ich konstrukcja jest solidna, co wraz z precyzją wykonania przekłada się na bardzo dobrą trwałość i wytrzymałość na nacisk oraz różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Proponujemy narzędzia wyprodukowane z tworzyw sztucznych lub wysokiej jakości aluminium, zgodne z normami BHP, które w naszej ofercie można zamówić w przystępnej cenie.

MJT - trwałe drabiny przystawne

Uniwersalność zastosowania drabin przystawnych polega m.in. na tym, że można je oprzeć o różne płaszczyzny, np. ścianę, mur czy płot, przy ograniczonym ryzyku uszkodzenia tych powierzchni. To zasługa zastosowania specjalnych zaślepek znajdujących się na końcówkach profili, które z jednej strony zapobiegają poślizgom, ale jednocześnie zarysowaniom czy pęknięciom materiału, na którym spoczywają. Jako że znajdujące się w naszej ofercie produkty zostały wykonane ze sprawdzonych materiałów odpornych na działanie różnorodnych czynników atmosferycznych, doskonale nadają się zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego, nawet w trudnych warunkach.

Proponujemy szeroki wybór tych akcesoriów ułatwiających pracę na wysokości, różniących się od siebie między innymi materiałem użytym do wykonania konstrukcji czy maksymalną wysokością. Oferujemy nowoczesne modele o różnej szerokości, wadze, liczbie stopni czy maksymalnym udźwigu, dzięki czemu można dobrać narzędzie idealnie spełniające indywidualne oczekiwania i nadające się do ściśle określonych prac. Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień na wysokiej jakości drabiny przystawne! U nas można je kupować w bardzo konkurencyjnych cenach, a do tego z długą gwarancją. Mamy wysokiej klasy sprzęt do pracy na wysokości, idealny zarówno dla złotych rączek, jak i profesjonalnych firm zajmujących się np. pracami budowlanymi, remontowanymi czy montażowymi.

Copyright © 2014-2021 MJT