Jesteśmy na Google+
Google+

Drabiny regałowe

W tej kategorii znajduje się szeroka oferta wielofunkcyjnych drabin regałowych przystawnych i wysuwnych, które wyróżniają się imponującą wytrzymałością i funkcjonalnością. Dzięki ogromnej bazie modeli wybór najlepiej dopasowanego egzemplarza jest na wyciągnięcie ręki.

Drabina to bardzo przydatne akcesorium, przy którego użyciu da się zrealizować wiele prac ogrodowych czy budowlanych. Są jednak miejsca, gdzie zwykły model się nie sprawdzi - to na przykład przestrzenie produkcyjne czy wielopoziomowe magazyny. Wtedy warto zaopatrzyć się w praktyczną drabinę regałową o naprawdę szerokiej gamie zastosowań. Dzięki niej w sposób bezpieczny i wygodny można dotrzeć do każdej półki.

Oferowane w naszym sklepie wyroby mają stosunkowo niewielką wagę, dlatego ich przenoszenie jest łatwe i szybki. Smukły kształt pozwala na skorzystanie z produktu naprawdę w każdych warunkach. Bez trudu można zastosować ją w wąskich korytarzach sklepów wielkopowierzchniowych czy alejkach magazynowych hal, a co za tym idzie, dotrzeć do każdego miejsca na danej przestrzeni, nawet tego bardzo wysokiego, do czego służy mechanizm rozsunięcia.

MJT dystrybutor drabin regałowych

Wykorzystanie do produkcji wysokojakościowego aluminium powoduje, że trzyelementowa drabina wielofunkcyjna jest bardzo wytrzymała, odporna na uszkodzenia i duże obciążenia oraz bezpieczna w użytkowaniu. To możliwe dzięki zastosowaniu takich rozwiązań jak odpowiednio szeroka podstawa stabilizująca oraz wykończenie jej końców materiałem z tworzywa sztucznego, co przekłada się na doskonałą przyczepność.

Jeśli wybierasz sprzedawane w naszym sklepie drabiny regałowe, stawiasz na najlepsze materiały i solidne wykonanie całej aluminiowej konstrukcji. Staranna produkcja i precyzyjne połączenie wszystkich komponentów sprawia, że oferowane artykuły są bardzo bezpieczne użytkowaniu. Potwierdzają to przyznane certyfikaty oraz zgodność z przepisami BHP. Drabina regałowa gwarantuje doskonałą stabilność i wytrzymałość poszczególnych komponentów. Odpowiednie dopasowanie wymiarów i wykorzystanie właściwości surowców, z których ją wykonano, gwarantuje pełen komfort użytkowania i duży zakres obciążenia.

Drabiny regałowe oferowane przez dystrybutora MJT to najwyższej jakości produkty, które zapewniają oczekiwaną funkcjonalność i imponującą solidność. Są dostępne są w wielu modelach i konfiguracjach, co sprawia, że zamówisz u nas modele przydatne do każdego rodzaju eksploatacji.

Copyright © 2014-2021 MJT