Jesteśmy na Google+
Google+

Drabiny wielofunkcyjne trzyelementowe

W tej kategorii oferujemy drabiny wielofunkcyjne trzyelementowe, które zaspokoją potrzeby i wymagania użytkowników liczących na rozbudowaną funkcjonalność oraz wysoki poziom bezpieczeństwa.

Oferowane konstrukcje, jak sama nazwa wskazuje, znajdują zastosowanie podczas wielu prac ogrodowych czy budowlanych. Wielofunkcyjność przekłada się na komfort użytkowania, ponieważ kupując jeden produkt, można wykorzystać go w rozmaitych sytuacjach. Drabina trzyelementowa może być używana jak standardowy model przystawny, ale w razie potrzeby szybko i sprawnie da się ją przekształcić w wolnostojącą. Połączenie tych dwóch typów w jednym to rozwiązanie niezwykle praktyczne. Podczas prac w ogrodzie, magazynie czy na placu budowy nie zawsze masz możliwość przystawienia drabiny do oparcia. Ogromnym atutem jest też wyposażenie konstrukcji w podłużnicę o zmiennej długości do regulowania wysokości, dzięki czemu można maksymalnie dostosować ustawienie do swoich potrzeb.

MJT - trwałe drabiny wielofunkcyjne trzyelementowe

Wykorzystanie do produkcji wysokojakościowego aluminium powoduje, że trzyelementowa drabina wielofunkcyjna jest bardzo wytrzymała, odporna na uszkodzenia i duże obciążenia oraz bezpieczna w użytkowaniu. To możliwe dzięki zastosowaniu takich rozwiązań jak odpowiednio szeroka podstawa stabilizująca oraz wykończenie jej końców materiałem z tworzywa sztucznego, co przekłada się na doskonałą przyczepność.

Oferowane przez nas wielofunkcyjne drabiny trzyelementowe wyróżniają się niezwykle łatwą obsługą i dzięki temu są dostępne dla każdego. Przemyślany projekt i ergonomiczne połączenie wszystkich kluczowych elementów sprawiają, że można je rozkładać i zmieniać ich konstrukcję oraz przeznaczenie szybko i łatwo. Dodatkowym ułatwieniem jest niewielka waga drabiny, która umożliwia sprawne przenoszenie nawet jednej osobie. Jeżeli poszukujesz uniwersalnego i wszechstronnego wsparcia podczas wykonywania różnego rodzaju prac na wysokościach, oferowane w naszym sklepie produkty spełnią Twoje wymagania!

Copyright © 2014-2021 MJT