Jesteśmy na Google+
Google+

Drabiny wolnostojące

Dostępne w naszej ofercie drabiny wolnostojące polecamy każdemu, kto wykonuje różne prace na wysokości. Dzięki nim będą one bezpieczniejsze, a ich realizacja szybsza i łatwiejsza. Kluczowym aspektem, który decyduje o przydatności oferowanych narzędzi, jest stabilność, dzięki której wchodząc nawet na najwyższe szczeble można czuć się pewnie. Ponieważ ich konstrukcja może być dwustronna, da się je ustawić nawet na nieutwardzonym, grząskim podłożu. Co jednak najważniejsze, sprzedajemy narzędzia certyfikowane, wykonane z najwyższej jakości materiałów - u nas drabinę wolnostojącą zamówią Państwo w przystępnej cenie.

MJT - trwałe drabiny wolnostojące

Oferowane produkty są łatwe w transporcie i przenoszeniu, ponieważ istnieje możliwość ich złożenia. Bez problemu można je przewozić samochodem i wykorzystywać przy wielu pracach budowlanych, serwisowych, sprzątających, monterskich, instalacyjnych i innych, które są wykonywane na wysokości. Drabiny wolnostojące to uniwersalne i praktyczne w zastosowaniu przyrządy, które powinny się znaleźć również na wyposażeniu każdego właściciela domu jednorodzinnego. Ich składanie, przechowywanie, przenoszenie i przewożenie ułatwia stosunkowo niewielka waga, która wynika z zastosowania aluminium do produkcji. Co bardzo istotne, składana forma sprawia, że narzędzie wymaga niewiele miejsca do jego przechowywania.

Korzystając z nich, można bezpiecznie pracować na przykład przy elewacjach budynków, koronach wysokich drzew czy zamieszczonych na dużych wysokościach miejskich bilbordach reklamowych. Modele wysuwane są znacznie praktyczniejsze i wszechstronniejsze niż standardowe drabiny, dlatego warto mieć je na wyposażeniu. Proponujemy szeroki wybór egzemplarzy o różnej wysokości roboczej, szerokości, liczbie stopni, wadze czy udźwigu. Sprzedajmy je w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zakupu - w razie wątpliwości zawsze służymy wsparciem technicznym.

Ponieważ sprzedajemy wyroby o różnych parametrach technicznych, mogą Państwo wybrać model idealnie dopasowany do potrzeb. Oferujemy egzemplarze o różnym zasięgu, szerokim zakresie maksymalnego obciążenia, odmiennej liczbie szczebli, wadze czy szerokości. Wszystkie drabiny wolnostojące są certyfikowane zgodnie z normami PN-EN. Precyzja i jakość wykonania z gatunkowych materiałów gwarantują zaś długowieczność i odporność na oddziaływanie trudnych czynników zewnętrznych, w tym między innymi wilgoci. Już teraz zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty i składania zamówień. W razie pytań związanych z narzędziami do pracy na wysokości zawsze służymy swoim profesjonalnym wsparciem technicznym.

Copyright © 2014-2021 MJT