Jesteśmy na Google+
Google+

Drabiny wysuwane

Zgromadzone w naszej ofercie drabiny wysuwane znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie standardowe modele przystawne nie spełniają swojego zadania ze względu na zbyt niską wysokość roboczą. Znajdujące się w poniższej kategorii produkty rozwiązują ten problem, ponieważ mają zasięg nawet kilkunastu metrów. Dzięki temu doskonale nadają się do wykorzystania w przypadku prac na znacznych wysokościach. Warto mieć je na wyposażeniu ze względu na ich przydatność i funkcjonalność.

Drabina wysuwana ma szerokie zastosowanie zarówno na przydomowym terenie, jak i do profesjonalnych zadań związanych np. z pracami budowlanymi, remontowymi czy instalatorskimi. Jest wyjątkowo praktyczna, ponieważ pomimo bardzo dużego zasięgu zajmuje stosunkowo niewiele miejsca i w związku z tym da się ją łatwo transportować czy przenosić. To zasługa składanej konstrukcji i produkcji z lekkich, a zarazem solidnych materiałów, takich jak aluminium. Wraz z precyzją wykonania przekłada się to na wieloletnią trwałość i odporność na uszkodzenia, naciski oraz obciążenia.

Oferowane drabiny wysuwane są bardzo łatwe w obsłudze - aby je ustawić na wybranej wysokości, wystarczy skorzystać z prostego mechanizmu blokującego. Jest on skonstruowany w taki sposób, aby gwarantować bezpieczeństwo użytkowania narzędzia. Jednocześnie gwarantuje stabilność całej konstrukcji. Dzięki temu nawet długotrwałe stanie na najwyższych stopniach jest pewne i umożliwia wykonywanie precyzyjnych czynności na wysokości.

MJT - trwałe drabiny wysuwane

Każda drabina wysuwana jest bezpieczna także dla powierzchni, o które się opiera, niezależnie od tego, czy chodzi o beton, drewno, aluminium, czy inny materiał. Jest to zasługa specjalnych zaślepek nakładanych na końcówki prowadnic, które chronią przed zarysowaniami i obsunięciem. To wszechstronne narzędzie, które doskonale nadaje się między innymi do realizacji prac:

  • remontowych,
  • budowlanych,
  • ogrodowych,
  • sprzątających,
  • konserwacyjnych,
  • serwisowych,
  • dekoratorskich,
  • instalacyjnych,
  • montażowych.

Korzystając z nich, można bezpiecznie pracować na przykład przy elewacjach budynków, koronach wysokich drzew czy zamieszczonych na dużych wysokościach miejskich bilbordach reklamowych. Modele wysuwane są znacznie praktyczniejsze i wszechstronniejsze niż standardowe drabiny, dlatego warto mieć je na wyposażeniu. Proponujemy szeroki wybór egzemplarzy o różnej wysokości roboczej, szerokości, liczbie stopni, wadze czy udźwigu. Sprzedajmy je w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zakupu - w razie wątpliwości zawsze służymy wsparciem technicznym.

Copyright © 2014-2021 MJT