Jesteśmy na Google+
Google+

Rusztowania elewacyjne Małopolska - producent i dystrybutor

Rusztowania elewacyjne

Wszelkie prace  prowadzone na wysokości powyżej dwóch metrów wymagają ustawienia stabilnej konstrukcji na której zostaną zamontowane podesty robocze. Umożliwiają one swobodne poruszanie się pracowników po podestach jak i przechowywanie narzędzi na tych podestach. Nawet najmniejsze prace prowadzone na wysokościach wymagają odpowiedniego rusztowania dla pracowników. W przypadku ich braku  inwestor może być obciążony karą.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą i dystrybucją rusztowań elewacyjnych w Warszawie i okolicy.

Sprzedajemy  nowoczesne i najwyższej jakości rusztowania znanych i cenionych firm DELTA, PLETTAC, LAYHER i PIONART.

Są to rusztowania systemowe, które odznaczają się szybkim, prostym montażem i demontażem. Doskonale nadają się one do prac na zewnątrz budynków. Podesty z drabinkami umożliwiają łatwy i wygodny dostęp do każdej kondygnacji.

rusztowania warszawskie sprzedaż wysyłkowaRusztowania te są lekkie, łatwe w użyciu, dzięki czemu transport i rozbudowa ich jest niezwykle prosta. Typowy montaż następuje przy użyciu następujących elementów podstawowych: ram pionowych, podstaw śrubowych, pomostów roboczych, poręczy, stężeń pionowych oraz krawężników. Dzięki zastosowaniu konstrukcji ramowej rusztowania przeznaczone są do wielokrotnego montażu i demontażu bez uszkodzeń ich  poszczególnych elementów. Nie wymagają dużych nakładów na konserwację.

Rusztowania elewacyjne gwarantują pełne bezpieczeństwo pracownikom na wszystkich kondygnacjach, a także tym pracującym w pobliżu rusztowania poprzez zastosowanie poręczy ochronnych.

Można je dopasować do każdego typu budynków.

Rusztowanie elewacyjne jest wykorzystywane do prac budowlanych, przemysłowych, remontowych, konserwacyjnych itp.

Przykłady prac przy wykorzystaniu rusztowań:

  • roboty termoizolacyjne,
  • elewacja ścian zewnętrznych na budynkach,
  • prace murarskie,
  • naprawy elewacji,
  • mycie okień,
  • naprawy konstrukcji budynków,
  • modernizacje,
  • montaże instalacji przemysłowych,
  • różne prace budowlane na wysokości,

Materiałami wykorzystywanymi przy produkcji rusztowań jest stal, aluminium. Dzięki temu nasze rusztowania elewacyjne są wysoce odporne na działanie czynników atmosferycznych i uszkodzenia mechaniczne, a co za tym idzie - trwałe. Jeżeli poszukują Państwo praktycznej, solidnej i wytrzymałej konstrukcji na lata, proponujemy sprzedaż najlepszych rusztowań elewacyjnych, które spełnią te wymagania. Ponieważ pochodzą od najlepszych producentów, zapewniamy najwyższy poziom wykonania, co przekłada się na stabilność struktury.

Trzeba pamiętać, że wybór rusztowania  jest niezwykle istotny, gdyż od niego zależy bezpieczeństwo pracowników.

Oferujemy rusztowania atestowane, zgodne z polskimi normami, najwyższej jakości i cenione na rynku. Ich zakup przyczyni się zarówno do podwyższenia poziomu ochrony pracowników, jak i poprawy efektywności realizacji prac. To opłacalna inwestycja, która szybko się zwraca, o czym możemy zaświadczyć jako wieloletni producent rusztowań elewacyjnych. Choć mamy siedzibę w Warszawie, szeroką ofertę sprzedaży kierujemy również m.in. do klientów z całej Małopolski. Zapraszamy do składania zamówień, a w razie jakichkolwiek pytań do kontaktu z naszą firmą.

Rusztowania elewacyjne

rusztowania warszawskie sprzedaż wysyłkowa

Copyright © 2014-2022 MJT