ogrodzenia przestawne sprzedaż wysyłkowa
Google+

Ogrodzenia przestawne

Oferujemy różne typy ogrodzeń przestawnych.

Ogrodzenia przestawne

Ogrodzenia przestawne charakteryzują się możliwością rozbudowy i trwałością. Umożliwia to skuteczne zabezpieczenie zarówno budowy, jak i placów handlowych, przemysłowych oraz imprez plenerowych.

Posiadamy ogrodzenia:

- pełne - doskonale sprawdzi się na placach budowy w celu ekranowania i zwiększenia bezpieczeństwa. Znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie panel przezroczysty nie jest dobrym rozwiązaniem. Zrobione są z blachy trapezowej ocynkowanej, a następnie pomalowanej. Charakteryzują się łatwością montażu i demontażu płotów pełnych, systemowością i trwałością.

Ogrodzenia przestawne

- ażurowe -  idealna metoda na tymczasowe wydzieleni przestrzeni zamkniętych na placu budowy, w magazynie czy podczas imprezy masowej. Ogrodzenia te są ocynkowanymi przęsłami z rur, wypełnionymi wewnątrz siatką o różnym rozmiarze oczka. Mocowane na stopach betonowych i połączone ze sobą specjalną klamrą. System pozwala na zrobienie bram i furtek.

- zaporowe (przeciwtłumowe) - cenione za szybkość montażu, łatwość transportu i solidne wykonanie. Stosowane przede wszystkim do zabezpieczania imprez masowych, jak koncerty czy mecze.

- mieszane - możliwość łączenia pomiędzy systemami zaprezentowanymi powyżej

Zapewniamy najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów.

Każdy produkt z naszej oferty cechuje się najwyższa jakością wykonania, zgodnie z europejskimi normami.

ogrodzenia przestawne sprzedaż wysyłkowa

Copyright © 2014-2021 MJT