podnośniki sklep internetowy tanio
Google+

Podnośnik jednoosobowy Warszawa

W ofercie posiadamy różne modele podnośników.

W naszym sklepie w Warszawie prowadzimy sprzedaż profesjonalnych podnośników jednoosobowych przejezdnych i podnośników towarowych, zarówno stacjonarnych, jak i jezdnych.

Podnośniki

Podnośniki osobowe przejezdne - podnośniki nadają się szczególnie  do zastosowania na małych powierzchniach, wykonane z wysokiej jakości materiałów, są niezwykle proste w obsłudze. Do montażu, obsługi i demontażu wystarczy jedna osoba.  Po demontażu zajmują bardzo mało miejsca, co znacznie ułatwia ich transport i przechowywanie.

Przeznaczone są do prac w wewnątrz budynków.

Używane są głównie przy:

  • instalacjach
  • montażach
  • naprawach
  • czyszczenie
  • konserwacji

Teleskopowo wysuwane ,profile aluminiowe umożliwiają osiąganie wysokości do kilkunastu metrów , nie zakłócając przy tym pewności ustawienia oraz stabilności podnośnika.

Wszystkie podnośniki oferowane przez nas cechują się wysoką jakością wykonania i przemyślaną instrukcją. Produkowane są zgodnie z normami europejskimi posiadają wymagane atesty oraz certyfikat uprawniający do oznakowania wyrobu znakiem bezpieczeństwa CE.

Podnośniki towarowe - podnośniki z systemem podnoszenia i opuszczania za pomocą układów hydraulicznych. Lekkie (wykonane z aluminium), łatwe obsłudze. Po złożeniu zajmują bardzo niewiele miejsca co ułatwia ich przechowywanie i transport.

Do podnośników oferujemy wiele dodatkowych akcesoriów m.in. wspornik do okładziny tynkowej, uchwyty do szkła z dwoma podkładkami ssącymi, widły do wsuwania pod meble.

Główne zastosowanie podnośniki towarowe mają w budownictwie, przemyśle oraz magazynach.  

Podnośniki są niezwykle bezpieczne. Posiadają certyfikat do oznakowania wyrobu znakiem bezpieczeństwa CE oraz wytwarzane są zgodnie z europejskimi normami.

podnośniki jednoosobowe - sklep internetowy tanio

Copyright © 2014-2022 MJT