Jesteśmy na Google+
Google+

Wciągarki budowlane elektryczne linowe

W bogatej ofercie produktów pragniemy Państwu zaoferować wciągarki linowe elektryczne.

Wciągarki budowlaneWciągarki budowlane są urządzeniami dźwignicowymi. Jeżeli chodzi o podnoszenie i precyzyjne opuszczanie obiektów jest to najlepszy sprzęt podnośnikowy, podobnie jak wciągarki i pneumatyczne zwijarki, które są ogromnym wsparciem przy realizacji robót.

Wciągarki budowlane liniowe stosowane są w urządzeniach o małym natężeniu pracy, stosowane sporadycznie przy podnoszeniu ładunków od 250 kg do 1000 kg.  

Przeznaczone są do przemieszczenia ładunków w pionie i poziomie.

Charakteryzują się niewielkimi gabarytami, duża pojemnością liny oraz kompaktową konstrukcją. To przekłada się na praktyczność zastosowania wciagarek budowlanych, gdyż można je łatwo i szybko przenosić i transportować.

Sercem wciągarki budowlanej jest silnik elektryczny, od którego mocy w dużej mierze zależy udźwig danego modelu. Za przenoszenie ciężaru bezpośrednio odpowiada mechanizm linowy, którego odpowiednia wytrzymałość gwarantuje bezawaryjne i trwałe użytkowanie urządzenia przez długi czas. Właśnie takie maszyny znajdują się w naszej ofercie.

Można wciagarki elektryczne budowlane montować do słupów, ścian, wież itp.Prostota montażu sprawia, że poradzi sobie z nim każdy pracownik, bez potrzeby korzystania z zaawansowanych narzędzi.

Wciagarki elektryczne linowe - zastosowanie

Mają wszechstronne zastosowanie. Oferowane linowe wciągarki elektryczne przyspieszają prace budowlane i zwiększają ich efektywność, ponieważ zamiast marnować czas na żmudne przenoszenie materiałów, podzespołów czy narzędzi przy pomocy własnych mięśni mogą go przeznaczyć na inne czynności. To z kolei przekłada się na niższe koszty, a co za tym idzie - większe zyski ze zrealizowanego projektu. Ponadto wciągarka elektryczna  pozwala na przenoszenie przedmiotów, których człowiek zwyczajnie nie byłby w stanie przetransportować.

Wykorzystanie elektrycznych wciagarek linowych budowlanych

Urządzenia wykorzystuje się w miejscach, gdzie nie ma potrzeby użycia dźwigu, a samodzielna zmiana lokalizacji obiektów jest niemożliwa, niewygodna lub mało wydajna. To uniwersalne i wszechstronne maszyny, które rekomenduje się do sprawnego przenoszenia takich materiałów jak m.in. piasek, belki, farby czy oleje, a także narzędzi potrzebnych na placu budowy. W zależności od modelu budowlane wciągarki elektryczne różnią się m.in. mocą, wysokością, udźwigiem oraz dostępnością różnego rodzaju dodatkowych funkcji i rozwiązań, jak np. hamulec.

Wszystkie wciągarki budowlane przedstawione w naszej ofercie są produktami najwyższej jakości, posiadają niezbędne atesty i produkowane są zgodnie z normami europejskimi. Dzięki temu można mieć pewność, że prawidłowo spełniają swoją funkcję, działają wydajnie i są bezawaryjne. To urządzenia na lata, które polecamy zarówno profesjonalnym firmom remontowym, budowlanym, serwisowym, instalacyjnym czy sprzątającym, jak i osobom indywidualnym. Linowe wciągarki elektryczne przydają się wszędzie tam, gdzie pojawia się potrzeba szybkiego i wygodnego przenoszenia przedmiotów zarówno w pionowej, jak i poziomej płaszczyźnie. Zapraszamy do naszego sklepu w Warszawie.

sprzedaż wciągarek małopolskie, wciągarki zamów online

Copyright © 2014-2022 MJT