Jesteśmy na Google+
Google+

Windy Budowlane

Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne  windy budowlane.

windy budowlane sklep internetowy

Windy są maszynami przeznaczonymi do szybkiego i wygodnego przewozu materiałów, które używane są głównie w budownictwie.

Windy budowlane dzielą się na:

  • budowlane wyciągi towarowe
  • windy dekarskie ( pozwalają na łatwy i szybki transport wszelkich materiałów na każdy dach)
  • inspekcyjne
  • wyciągi magazynowe

Dźwigi budowlane są stale doskonalone. Sposób funkcjonowania zmieniono z mechanicznego na hydrauliczny. Wraz z zastosowaniem hydraulicznego wysięgnika ruchomego dźwigi budowlane  zostały zdecydowanie udoskonalone.

Hydrauliczny ruchomy wysięgnik stał się niezbędny do prac na pochyłych (stromych) dachach. Zalety dźwigów budowlanych docenia nie tylko branża budowlana. Także firmy zajmujące się przeprowadzkami korzystają dzięki nim z prostego i bezpiecznego transportu z górnych pięter budynków do samochodu przewożącego meble.

Oferowane przez nas dźwigi są proste w obsłudze co znacznie skraca czas poświęcony na ich montaż, są wykonane z wysokiej jakości lekkich materiałów co ułatwia ich przestawianie. Umożliwia pracę tam gdzie nie można zastosować ciężkiego sprzętu. Zaletą oferowanych przez nas wind jest ich niski koszt eksploatacji .

Wszystkie windy posiadają niezbędne atesty zgodności z normami europejskimi. Są niezwykle bezpieczne.

Oferowane urządzenia usprawniają realizację różnego rodzaju prac budowlanych. Warto mieć je na wyposażeniu, jeśli myśli się o prowadzeniu profesjonalnych i bezpiecznych prac na wysokościach. Oferowane windy powstają tylko z najlepszych materiałów, co przekłada się na ich wytrzymałość na obciążenie. Poszczególne podzespoły są trwałe oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne i eksploatację nawet w trudnych warunkach, więc zakup zgromadzonych w tej kategorii sprzętów to inwestycja na lata.

MJT - Funkcjonalne windy budowlane

Kolejnym atutem, który sprawia, że oferowane windy budowlane to maszyny niezawodne, jest ich płynna praca. Dzięki rozbudowanej funkcjonalności i precyzyjnej konstrukcji pracownicy mogą mieć pewność wszechstronnego i zarazem bezproblemowego działania przez cały czas. Gwarantem nieprzerwanej pracy jest solidny system hydrauliczny i przemyślana konstrukcja, która powstała na bazie wieloletnich doświadczeń inżynierów. Bezawaryjność użytkowania przez długie lata przekłada się na brak ryzyka opóźnień w realizacji inwestycji.

Instalacja windy budowlanej również przebiega bardzo sprawnie. Można obyć się wykonania osobnego fundamentu czy specjalnego przygotowania powierzchni - wystarczy, że będzie rozłożona na równej i utwardzonej ziemi. Odpowiednie wypoziomowanie jest konieczne, jeśli chce się zapewnić stabilność, a więc i bezpieczeństwo pracy.

Inwestycja w dużą, zaawansowaną windę budowlaną wiąże się także z pewnymi oszczędnościami. Kupno takiego sprzętu zapewnia wysoki komfort użytkowania, ponieważ wszystkie czynności związane z transportem i przemieszczeniem się w górę czy w dół odbywają się za pomocą jednego urządzenia. Nie trzeba więc wyposażać się w dodatkowe windy osobowe i ponosić z tego tytułu kosztów, co przekłada się na oszczędność czasu, a co za tym idzie - pieniędzy.

Sprzedaż wind budowlanych Dolnośląskie

windy budowlane sklep internetowy

Copyright © 2014-2022 MJT