Jesteśmy na Google+
Google+

Rusztowania aluminiowe jezdne, przesuwne

Rusztowania aluminiowe jezdne

W swojej ofercie posiadamy rusztowania aluminiowe jezdne.

Oferujemy rusztowania firm: FARONE, KRAUSE, DRABEX. To uznane marki, które gwarantują wysoką jakość swoich wyrobów.

Cechuje je bardzo wysoka jakość  wykonania, solidność, trwałość i wytrzymałość, dlatego spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Rusztowania aluminiowe jezdne to rusztowania drabinowe przeznaczone do prac lekkich. Przydają się zwłaszcza podczas prac malarskich, konserwacyjnych, instalacyjnych, sprzątających, elektrycznych i wykończeniowych.

Charakteryzują się łatwym i szybkim montażem ( poprzeczki i poręcze są łatwe w montażu dzięki zaczepom dociskowym), montaż i demontaż używa się bez użycia narzędzi. Oznacza to, że może go przeprowadzić bardzo szybko każdy niezależnie od umiejętności, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. Niska waga poszczególnych elementów znacznie ułatwia montaż rusztowań.

Dzięki różnym szerokościom podstawy rusztowania doskonale sprawdzają  się tam, gdzie nie ma miejsca (wąskie pomieszczenia, prześwity między regałami, otwory drzwiowe). Rusztowania przesuwne to uniwersalne i wielofunkcyjne produkty dedykowane do różnych prac. Szeroki wybór konstrukcji i materiałów, z których są wykonane, pozwala na dopasowanie ich ściśle pod kątem indywidualnych potrzeb, wymagań oraz funkcjonalności.

Oferowane rusztowania aluminiowe jezdne wyposażone są w  pomosty robocze ze specjalnym zabezpieczeniem zapewniające pełne bezpieczeństwo. Wykonane są ze stopów aluminium, dzięki czemu elementy składowe rusztowania są bardzo lekkie w transporcie. Po złożeniu osiągają niewielkie wymiary, co ułatwia ich transport i składowanie.

Rusztowania aluminiowe jezdne

W rusztowaniach aluminiowych jezdnych zastosowano koła o wysokiej wytrzymałości, z hamulcem zabezpieczającym przed przesunięciem i przekręceniem oraz samonastawne. Stateczność konstrukcji jest zapewniona dzięki uniwersalnym belkom jezdnym. Ramy aluminiowe mają konstrukcję szczeblową. która wyróżnia się precyzją wykonania.

MJT - trwałe rusztowania jedne aluminiowe

Dzięki specjalnej konstrukcji oferowane przez nas rusztowania posiadają doskonałą stabilność nawet przy wysokich konstrukcjach. Bez względu na okoliczności rusztowania przesuwne zapewniają swobodę ruchów i jednocześnie zwiększają bezpieczeństwo podczas wykonywania różnych prac na wysokościach. Tym samym spełniają określone w prawie wymagania związane z zasadami BHP, do których przestrzegania jest zobowiązany każdy pracodawca.

Wysoka jakość elementów rusztowania zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa pracy na rusztowaniu. Dzięki wysokiej jakości wykonania oferowane przez nas rusztowania będą służyły przez wiele lat.

Nasze rusztowania są dostępne w różnych wysokościach z możliwością rozbudowania do 14 m wysokości roboczej. O przydatności i funkcjonalności dostępnych w naszym asortymencie konstrukcji w dużej mierze decydują zamontowane w nich kółka jezdne. To one sprawiają, że rusztowanie przesuwne może być sprawnie przemieszczone z miejsca na miejsce, co korzystnie wpływa na tempo i płynność prac. Ponieważ konstrukcję wykonano z aluminiowych komponentów, jest ona lekka, a więc bez problemu można ją również składać i transportować.

Posiadamy w sprzedaży rusztowania atestowane, zgodne z polskimi normami, najwyższej jakości i cenione na rynku Dzięki temu można mieć pewność, że inwestuje się w produkty pierwszej klasy, które będą służyć bezawaryjnie przez lata. Zapraszamy do składania zamówień i skorzystania z naszych aluminiowych przesuwnych rusztowań jezdnych, aby przekonać się o tym osobiście!

Copyright © 2014-2022 MJT